Elektronik Güvenlik Sistemleri

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

      Star Grup, tüm mevcut yapı ve gerçekleşecek projelerinizde sizlere zayıf akım alanında danışmanlık hizmeti sağlar. Firmamız, projelendirmeden ihtiyaç tespitine, şartname hazırlanmasından tüm teknik detaylara kadar uzman kadrosu ile hizmet verebilmektedir. Bu hizmetler vasıtası ile tüm yapının tam anlamıyla eksiksiz bir haritası çıkartılmış olur.

ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ

      Bir yaşam alanı veya endüstriyel bir tesiste ihtiyaç duyabileceğiniz tüm zayıf akım sistemleri, Star Grup tarafından projelendirilip siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kamera sistemlerinden yangın algılama teknolojisine, plaka tanımadan otomasyona kadar pek çok farklı teknolojinin yer aldığı hizmetler bütünü anahtar teslimi şeklinde müşteriye sunulmaktadır.

BİLİŞİM HİZMETLERİ

      Bilişim hizmetleri başlığı altında yer alan hizmetler, kurulan sistemin doğru çalışmasını sağlamak adına büyük önem taşımaktadır. Özellikle kayıt tutma ve mevcut kayıtları takip etme açısından ehemmiyet taşıyan bilişim alanı hem büyük tecrübe hem de bilgi birikimi gerektirmektedir. Star Grup gelişmiş altyapısı ve engin tecrübesi ile bu alanda kusursuz hizmet verebilmektedir.

DESTEK HİZMETLERİ

      Kurulan sistemlerin kusursuz bir şekilde çalışması için bakım – onarım ve satış sonrası hizmetler büyük önem taşımaktadır. Yapının güvenliği ve sürdürülebilirliği için son derece büyük öneme sahip bu alanda Star Grup tecrübesi ile olası tüm aksaklıkların önüne geçilebildiği gibi koruyucu bakım hizmetleri sayesinde daha bir aksaklık yaşamadan önüne geçebilmek mümkündür.