Bakım - Onarım

  • Kurulan sistemlerde zaman içerisinde yaşanılan aksaklıkların yerinde tespiti, canlı bağlantı, online yardım gibi yöntemler ile giderilmesi hizmetidir. İşinin ehli, tecrübeli ekibimiz ile yaşanabilecek tüm aksaklıkların anında önüne geçilebildiği gibi müşterinin anlık istekleri de kısa zaman içerisinde karşılanabilmektedir.

Sürdürülebilir Hizmetler

  • Koruyucu bakım hizmetleri ile sistemlerin kesintisiz ve sürdürülebilir bir yapıya kavuşturulması hizmetidir. Bu hizmet ile henüz bir aksaklık yaşanmadan önüne geçilebilmekte ve bakım maliyetleri minimuma indirilebilmektedir. Düzenli yapılacak koruyucu bakım hizmetleri sistemin sorunsuz işlemesi adına büyük önem taşımaktadır.

Satış Sonrası Hizmetler

  • Sistem işletim sürecinde yaşanan aksaklıklara müdahale ederek ve çeşitli yönlendirmeler yapılarak sistemden maksimum verim alınmasının sağlanması hizmetidir. Bu sayede kurulan sistemin hayati fonksiyonlarının sürekli olarak aktif olması sağlanır. Gerek görüntüleme gerekse de kayıt açısından hayati önem taşıyan bu hizmet ile süreklilik ve sürdürülebilirlik sağlanır.