Fotokopi Makinesi

 • Geniş Renkli ve Siyah Beyaz Fotokopi Makineleri Seçenekleri
  Kullanımı kolay profesyonel çok fonksiyonlu renkli ve siyah beyaz fotokopi makinesi filomuz küçük iş gruplarının veya geniş departmanların ihtiyaçlarına uyan özelliklerle üretkenliği artırır. Farklı çeşitlilikteki sonlandırma seçenekleri profesyonel kalitede kitapçık ve raporlar sağlarken günlük yazıcı, fotokopi, tarama ve faks ihtiyaçlarının maksimum çalışma zamanında üstesinden gelir.
  Modern doküman yönetimi öyle karışık hale gelmiştir ki ofis çalışanlarınızdan gitgide daha fazla dikkat, zaman ve enerji talep etmektedir. İşte bu yüzden TASKalfa serisini geliştirdik - dayanaklı ve kullanımı kolay çok fonksiyonlu fotokopi makineleri serisi. TASKalfa çok fonksiyonlu cihazlar olağanüstü hız, güçlü kontrolcü teknolojisi ve profesyonel olanakları aracılığıyla eşi benzeri görülmemiş üretkenlik sunar.

Yazıcı

 • Geniş Siyah Beyaz ve Renkli Yazıcı Ürün Gamı
  Sektörde oldukça saygı gören ve sayısız test firmasından yüksek puan alan Kyocera’nın güvenilir, yüksek katma değerli, çevre dostu siyah beyaz ve renkli ağ lazer yazıcı ürün gamı her ölçekteki iş grupları için keskin metin ve grafikler sağlar.
  Kyocera’nın ECOSYS yazıcıları binlerce basılı dokümana, düşük toplam sahip olma maliyetine ve daha az kullanıcı müdahelesine imkan veren uzun ömürlü drum ve yüksek kapasiteli toner kutusu kullanan “kartuşsuz” teknolojisini bünyesinde barındırır.

Sarf Malzemeleri

 • Optimum performans için, yazıcınız için özellikle tasarlanan KYOCERA Document Solutions’ın orijinal tonerini tavsiye ediyoruz. Yanlış boyuttaki toner partikülleri gri zeminli zayıf baskı kalitesine veya kağıdı solgun göstermesine sebep olabilir. KYOCERA Document Solutions toneri, yazıcı drumının temiz ve partiküllerden uzaklaştırılmış olmasını sağlamak için oldukça gerekli olan seramik temizleme bilyelerine sahiptir. Bu da drumlarımızın birkaç yüz bin kopyaya kadar dayanması için tasarlandığından dolayı oldukça önemlidir.
  Orijinal bir KYOCERA toneri, toner kaseti içerisinde KYOCERA Document Solutions logosuna veya toner logomuzun da bulunduğu beyaz bir yazıdan oluşan yeşil bir KYOCERA Document Solutions etiketine sahiptir.
  Orijinal Sarf Malzeme Satın Almanın Önemi
  KYOCERA satış bölgelerimizde orijinal olmayan KYOCERA tonerin dağıtıldığına ve satıldığına dair kanıtlara sahiptir. Bu konuya dikkat etmek önemlidir çünkü siz bir müşteri olarak sahte toner kullanmaktan ötürü ciddi teknik problemlerle karşılaşabilirsiniz. Sebep olunan bu tarz bir zarar garanti bakım anlaşmanız tarafından karşılanmayacaktır.

Kağıt

 • Zengin Kağıt Çeşitleriı
  Ürün grubumuz içerisinde yer alan tüm kağıtlar, dünya standartları ölçüsünde ileri teknoloji kullanılarak üretilip, paketlenmiştir. Ürünlerimiz KYOCERA Bilgitaş kalite güvencesi altında sizlere sunulmaktadır. Ofisiniz için gerekli farklı gramaj ve boyutlardaki kağıtları firmamızdan temin edebilirsiniz.