İhtiyaç Tespiti ve Risk Analizi

  • Yapının müşteri talepleri doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından analiz edilmesi ve ihtiyaç listesi oluşturulması hizmetidir. Bu analiz, aynı zamanda yapı için risk analizinin gerçekleştirilmesi ve oluşabilecek risklerin oluşmadan ortadan kaldırılması hizmetlerini de kapsamaktadır. Analiz aşaması, yapının güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır.

Projelendirme

  • Mevcut yapının ihtiyaç tespiti ve risk analizi sonucunda ortaya çıkan durumunun ihtiyaçlar doğrultusunda projelendirilmesi hizmetidir. Bu projelendirme, yapıda gerçekleştirilecek tüm hizmetleri kapsamakta ve bu proje yapılacak tüm işlemler için bir ana kaynak hüviyeti taşımaktadır.

Şartname

  • Proje ile ilgili teknik şartnamenin hazırlanması hizmetidir. Analiz sürecinde ortaya çıkan ve projelendirme ile teknik detayları ortaya çıkan yapı ile ilgili teknik şartnamenin oluşturulması sürecinde danışmanlık hizmeti verilmektedir. Konusunda tecrübeli ekibimiz tarafından verilen bu hizmet, şartname sürecinde yaşanabilecek gecikmelerin önüne geçilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.