Kamera Sistemleri

  • Yüksek çözünürlüklü IP kameralar ile tüm yapının güvenliğinin sağlanması hizmetidir. İleri teknoloji ile donanmış sistemler sayesinde gece – gündüz son derece net bir görüntüye ulaşılabilir, bu görüntüler kaydedilerek istenildiği zaman geçmişe dönüş yapılarak izlenilebilir. Hareketli kameralar ile bölgesel çekimler yapılabildiği gibi tek bir noktaya da odaklanılabilir. Bunların yanı sıra gelişen teknoloji ile bağlantılı olarak kişi sayımı, yoğunluk haritası oluşturma ve diğer analitik çözümler de bu hizmet kapsamında sunulabilmektedir.

Yangın Algılama Sistemleri

  • Son teknoloji yangın algılama sensörleri ile yapının olası yangın risklerine karşı korumalı hale getirilmesi hizmetidir. Alana yerleştirilen sensörler ile tek merkezden yapı izlenebilir, gerekli müdahalenin ardından sistem kısa zamanda normal durumuna döndürülebilir. Bu hizmetimiz tüm diğer ekipmanlar ile entegre biçimde çalışabilmektedir. Alarmın geldiği bölgenin kamerası anında aktif gözlem aşamasına alınırken, otomatik anons sistemi ile kişiler yönlendirilebildiği gibi otomatik geçiş sistemleri ile giriş çıkışlar daha kolay hale getirilebilmektedir.

Ses - Anons Sistemleri

  • Dahili ve harici ses ve anons sistemleri ile istenilen düzeyde ses yayını ve anonsların gerçekleştirilmesi hizmetidir. Olası acil durumlara karşı hayati önem taşıyan bu sistemler ile normal zamanlarda kapalı devre, indoor ve outdoor yayın yapmak mümkündür. Bu sayede yapının tümünde homojen ses seviyesi ile gürültü kirliliğinin önüne geçilmesinin yanı sıra tüm anonsların her alandan eksiksiz duyulması sağlanmaktadır.

Kontrollü Geçiş

  • Yapının giriş çıkış noktalarına yerleştirilen yüksek teknolojili sistemler sayesinde (biyometrik tanıma sistemleri) kontrolün sağlanması hizmetidir. Bu hizmet kapsamında plaka tanıma ile araçlar, biyometrik tanıma ile şahıslar kontrol edilebilir. Yüz yanıma, retina tanıma, parmak izi ile geçiş gibi yüksek teknolojili sistemler vasıtası ile yapı güvenli hale getirilebilir. Ayrıca bu hizmet kapsamında kademeli yetki ataması sayesinde çalışanların giriş yapabileceği alanlar hem sınırlandırılabilir hem de analiz edilebilir hale gelmektedir.

Görüntü Sistemleri

  • Kameralar ile izlenen yapının kurulan Video Wall ve Led ekranlar vasıtası ile izlenilebilir hale getirilmesi hizmetidir. Bu hizmet ile yapının tüm görüntülerinin anında ve sonrasında izlenebilmesi mümkündür. Bu sayede yapıda yaşanabilecek bir olaya anında müdahale edilebileceği gibi yaşanmış bir olayın oluş biçimi de ortaya çıkarılabilmektedir. Ayrıca kapalı devre reklam ve bilgilendirmeler için de bu hizmetten faydalanılabilir.

SMATV

  • Merkezi bir TV kaynağının yapı içerisinde dağıtılması ve lokal bir yayın oluşturulması hizmetidir. Bu sistem ile yapıda yer alan tüm ekranlar belli bir kanal ile bağlantılanabildiği gibi özel bir yayının da devreye alınabilmesi mümkündür. Bu sayede yapılara yeni bir pazarlama alanı yaratıldığı gibi gelişen ani bir gündemin tüm yapıda duyurulması hizmeti verilmektedir.

Telefon Sistemleri

  • Hem IP hem de analog sistemler ile yapı içerisinde sözlü iletişimin altyapısının kurulması hizmetidir. Santral sistemleri ile yapıdaki tüm çalışanlar ile telefon ve telsiz bağlantısı kurulabilir, olası acil durumlarda hızlı iletişimin önü açılmış olur. Bu sistem sayesinde istenirse yapılan görüşmeler kayıt altına alınabildiği gibi sonrasında tekrar dinleme imkanı da oluşturulabilmektedir.

Yapısal Kablolama

  • Yapıda yer alan sistemlerin çalışması için gerekli tüm zayıf akım kablolamalarının gerçekleştirilmesi hizmetidir. Kullanılan zayıf akım sisteminin ihtiyaç duyduğu tüm kablolama işleri (bakır – fiber vb. ) ustalıkla gerçekleştirilir. Kablolama uzman ekipler tarafından yapının ihtiyacı doğrultusunda planlanır ve titizlikle uygulanır.

Otomasyon

  • İhtiyaçlara özel olarak gerçekleştirilen otomasyon sistemlerinin yapıya entegre edilmesi hizmetidir. Standartların dışında gelecek talepler değerlendirilerek yapılara özel (butik) çalışmalar ile tüm otomasyon hizmetleri anahtar teslimi şeklinde sunulabilir. Bu sistemler sayesinde yapılar baştan aşağı “Akıllı” yapı haline getirilebilmektedir.